Zaufali mi

AKSON

Bardzo lubię zajęcia angielskiego z Panią Joanną, ponieważ są różnorodne i dostosowane do mojego poziomu. Pani Asia jest zawsze przygotowana i pozytywnie nastawiona, dzięki czemu atmosfera nauczania jest lekka i przyjemna – nigdy nudna.

Katarzyna Kostkowska

MVM LOGISTICS

Rozpoczęliśmy współpracę z Panią Joanną dość niedawno, ale muszę przyznać, że zrobiła na wszystkich pracownikach bardzo dobre wrażenie, nie tylko podejściem do zajęć, energią i przygotowaniem, ale również wiedzą i doświadczeniem w pracy z drugą osobą. Osobiście wszystkim polecam współpracę z tą Panią, zarówno indywidualnie jak i grupowo.

Rafał Wlazło

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM

Pani Joanna Grześkiewicz prowadzi w naszej firmie tj. Farmaceutycznej Spółdzielni Pracy FILOFARM zajęcia z języka angielskiego. Naszą współpracę oceniam bardzo dobrze ponieważ pani Joanna rzetelnie, poważnie i profesjonalnie podchodzi do tego co robi. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone i nastawione głównie na komunikację, co jest dla nas bardzo ważne. Pani Joanna wymaga od nas nauki a na zajęciach trzeba się zaangażować ale sposób ich prowadzenia, poczucie humoru i indywidualne podejście do każdego sprawiają, że nauka angielskiego jest lekka. Uczymy się języka angielskiego łatwo, szybko i przyjemnie a postępy widać od razu.

Witosław Tarka

Drozapol-Profil S.A.

Drozapol S.A. współpracuje z panią Joanną Grześkiewicz od wielu lat i jest z tej współpracy niezmiernie zadowolony.

Wszystkie lekcje języka angielskiego prowadzone przez panią Joannę są rzetelnie przygotowane, prowadzone w sposób ciekawy, urozmaicony pod względem treści i wzbogacony intermedialnie. Dzięki temu nauka języka angielskiego jest dla naszych pracowników prawdziwą przyjemnością.

Musimy również podkreślić profesjonalizm i doświadczenie zawodowe pani Joanny. Szeroka wiedza merytoryczna oraz pedagogiczna pozwala na to, że jej uczniowie w szybkim tempie robią postępy. Efekty jej pracy pokazują, że naprawdę każdy może opanować język angielski.

Grażyna Rybka