ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Ten typ zajęć polecam osobom szczególnie zapracowanym. Ciągle coś wypada, że nie mogą Państwo być na zajęciach z grupą i robią się zaległości? Zapraszam na zajęcia indywidualne. Główną zaletą tej formy zajęć jest całkowite dopasowanie programu kursu do indywidualnych potrzeb edukacyjnych słuchacza. Mamy tutaj dużą elastyczność w zakresie terminów i długości zajęć, intensywności kursu. Jeśli borykają się Państwo z trudnościami w mówieniu w języku angielskim i brakuje Państwu swobody w posługiwaniu się z tym języku to zajęcia te są właśnie dla Państwa. Zaletą ich jest to, że wspólnie ustalamy indywidualny tok nauki, tematykę zajęć, umiejętności, które chcą Państwo udoskonalić czy nawet zagadnienia gramatyczne, które pragną Państwo przećwiczyć. Kurs indywidualny może być ukierunkowany również na przygotowanie do egzaminów np. maturalnych, BEC, FCE.

Prowadząc zajęcia indywidualne zakładam swoje własne kluczowe cele zawodowe:

Chcę:

  1. Rozwijać Państwa praktyczne umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie, aby zwiększyć swobodę w posługiwaniu się językiem angielskim w sytuacjach biznesowych i życiowych.
  2. Wyeliminować barierę lęku przez żywym używaniem języka angielskiego.
  3. Sprawić, aby polubili Państwo naukę języka angielskiego.

W ramach tych zajęć proponuję Państwu również zajęcia w plenerze. Spacer po Bydgoszczy, po parku, wyjście do sklepu czy restauracji z żywym językiem angielskim. Takie zajęcia są niepowtarzalną okazją, aby doskonalić język angielski w codziennych, życiowych sytuacjach.

A jeśli nie chcą tracić Państwo czasu na dojazd możliwe są też zajęcia konwersacyjne przez Skype.