O MNIE

Jestem trenerem języka angielskiego z ponad czternastoletnim doświadczeniem.

Oferuję naukę języka angielskiego:

  • ogólnego,
  • biznesowego,
  • specjalistycznego.

Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Filologia Angielska. Jako ekonomistka i filolog specjalizuję się głównie w nauczaniu i tłumaczeniach języka angielskiego biznesowego. Jednakże prowadzę również kursy i zajęcia rozwijające znajomość języka angielskiego ogólnego i dopasowuję je do potrzeb edukacyjnych moich studentów i słuchaczy. Zatem pierwszym i wstępnym etapem mojej pracy jest rozpoznanie, które umiejętności językowe szczególnej wymagają uwagi. Nauczanie i język angielski jest moją pasją a codzienny kontakt i współpraca z ludźmi sprawiają mi wielką radość.

W mojej pracy kładę szczególny nacisk na dobrą, przyjazną atmosferę nauki, która sprzyja budowaniu wzajemnego zaufania w tym niezwykle delikatnym procesie, jakim jest nauka języka obcego. W swoim warsztacie trenerskim dużą wagę przywiązuję do praktycznych umiejętności posługiwania się językiem kładąc największy nacisk na komunikację.
Realizując dla Państwa kursy i zajęcia języka angielskiego, biznesowego i specjalistycznego zakładam swoje własne kluczowe cele zawodowe.

Chcę:

  1. Rozwijać Państwa praktyczne umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie, aby zwiększyć swobodę w posługiwaniu się językiem angielskim w sytuacjach biznesowych i życiowych.
  2. Wyeliminować Państwa barierę lęku przez żywym używaniem języka angielskiego.
  3. Sprawić, aby polubili Państwo naukę języka angielskiego.

Oprócz kursów i zajęć typowo rozwijających znajomość języka angielskiego oferuję również szkolenia specjalistyczne z zakresu negocjacji biznesowych z partnerami zagranicznymi, technik sprzedaży czy sztuki prezentacji, które odbywają się w języku angielskim.